» » Beşiktaş Ve Fenerbahçeden Açıklamalar

Beşiktaş Ve Fenerbahçeden Açıklamalar

Beşiktaş Ve Fenerbahçeden Açıklamalar


Spor Toto Süper Lig'de daha önce de Göztepe, Konyaspor, Antalyaspor gibi takımların formasını terleten, yakın zamanda da Bodrumspor'a transfer olarak gitmiş olan tecrübeli topçu Adis Jahovic, vermiş olduğu röportajda çarpıcı açıklamalarda bulunan taraf oldu.
Süper Toto Süper Lig'de birçok takımda Fransız teknik adam Valerien Ismael yönetiminde yeni sisteme adapte olmaya çalışan köklü dev Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin de boy gösterdiği Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarına ve daha birçok lig ve spor dalındaki müsabakalara sitemiz stadyumtv2.net adresinden ulaşabilir, tüm maçları canlı naklen ve kesintisiz izleyebilirsiniz. Forma görevi alan, şimdilerde de 1. Lig'de Bodrumspor için ter dökmeye devam eden tecrübeli defans oyuncusu Adis Jahovic, Sporx'e özel açıklamalar yaptı.
Ali Şafak Öztürk Takımda İstedi
Adis, öncelikli olarak Bodrumspor'a transferin hayırlı uğurlu olsun. Transfer sürecinde neler oldu? Biraz bizlere anlatabilir misin?
Yaklaşık 1.5 yıl falan önce Antalyaspor'da oynuyorken, Başkan Ali Şafak Öztürk görevden ayrılmıştı. O zamanlarda aslında bu projeden bahsettik. Sonra Göztepe'ye gitmeye karar verdim ve gittim. Başkan bana, 'Bodrumspor'a başkan oldum dedi. Gelecek misin?' diye sormuştu. Ben de 'TFF 1. Lig'e çıktığınız zaman geleceğim' diye sözümü verdim. Takımı izledim, çok iyi izlenimler verdi bana. Bodrumspor'da iyi bir proje olduğunu fark ettim. Göztepe'den teklif gelmesini de açıkçası bekliyordum o dönemlerde. Göztepe'den beklemiş olduğum teklif gelmedi ve Bodrumspor'a gelmeye karar verdiğini açıklamalarında belirtti.
Tff 1. Lig Artık Daha İyi Durumda
Daha önce hem Süper Lig hem de 1. Lig tecrübelerin oldu. İki lig arasında da farklılıkları bir golcü gözüyle değerlendirebilir misin bizlere? 6 yıl önce Göztepe'ye geldiğim zamanlarda Süper Toto Süper Lig'e çıkmayı başarmıştık. TFF 1. Lig ile Süper Lig arasında çok ciddi farklar olduğunu anladım. Şimdi biraz daha farklı oldu. 1. Lig'deki takımlarda çok iyi oyuncular mevcut. Tamam, Süper Lig kadar kaliteli bir lig değil fakat kalite açısından da artık daha iyi yerlerde görüyorum. TFF 1. Lig artık daha kaliteli oldu benim için.